Сонячна черепицяКоли в 1997-1998 роках фірма Домінус почала розвивати напрямок сонячних батарей, ми були другими на ринку України, хто займався популяризацією теми сонячної енергетики в Україні. Принаймні, це можна було помітити в засобах масової інформації. Більш ніж за 20 років ринок альтернативних джерел енергії дуже розвинувся.

І хоча зараз ще можна почути, що застосування сонячних батарей у наших регіонах неефективне (це порівняно з чим?), але сонячні батареї можна помітити скрізь. І на технічних будівлях, і на ліхтарних стовпах, і на дахах приватних будинків, і на полях дедалі більше з'являється сонячних електростанцій. Люди із середнім рівнем доходу (як заведено вважати в Україні) можуть дозволити собі встановити сонячні батареї і продавати електроенергію за "зеленим тарифом", або використовувати для своїх цілей.

solar.alten-techno.comЗ 2020 року компанія АЛЬТЕН-ТЕХНО зробила акцент на розвиток направлення - Монтаж дахів із сонячної черепиці.

Це не просто продаж фотомодулів, це цілий комплекс робіт з монтажу даху з усіма його елементами, з монтажу обладнання та електрики, захисних систем.

Зауважте, Ви робите собі не просто дах із керамічної черепиці, а потім ще й ставите на нього сонячні батареї, Ви робите 2 в 1. Термін "окупність" для керамічного даху не має сенсу, а для сонячної черепиці окупність уже з'являється. Порахуйте, що для Вас вигідніше?


Якщо Ви для себе вирішили зробити крок до енергонезалежності, або застосувати інноваційні технології, або, якщо бажаєте, зробити свою оселю такою, що вирізняється з-поміж інших (принаймні на найближче майбутнє), схема замовлення є на сайті за посиланням, що вказане нижче. Ми виїдемо на об'єкт, сформуємо завдання в технічному плані, узгодимо, зробимо проєкт, кошторис, архітектурний дизайн, монтаж, налагодження. Можете також почати "з нуля". Наш досвід дає змогу Вам використовувати нас як генпідрядника, виконавця робіт з будівництва Вашого будинку, починаючи з архітектурного проекту.

 
Новини, інші статті в галузі альтернативної енергетики, енергонезалежності публікуватимемо далі.

Коментарі